• oytunkaran

  4871.
  padişahımız 2 sohpet etmiş kıramamış. bu nasıl bir özgüven yarabbi. hani görende sarayda altından yapılma verandasında, viskisini yudumlarken entry yazıyor sanacak. yazdıkları da kimsenin okumadığı saçma girdiler işte. donla entry giriyorsun pervanenin karşısında. kasmayın kendinizi bu kadar. kıçı kırık bi sözlükte bişeyler karalıyorsun alt tarafı. te allam gece gece.

  edit: padişahımız nick altından sildiği girdisinde, kendisiyle konuşan sıradan insanları "kıramadık iki konuştuk hemen götü başı oynuyor kanki oluyoruz sanki gizlimiz saklımız var hasiktir ya" diyerekten aşağılıyordu.

  çok acizce değil mi ya bunu yazdıktan sonra silmek. yok 90 bin entry var ama bunu siliyorsun hayret.
  4 -4 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • cami halısında cinsel obje

  11.
  bir desinatör olarak söylüyorum, bilinen en klasik desendir. ilk öğretilen en kolay çizilen desendir. perdelerde, halılarda aynı kalıbı kullanırlar hep. içindeki lale de istanbul büyük şehir belediyesini temsil eden logodur.
  5 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • doctor who

  783.
  jodie whittaker iyi oyuncudur. doctor karekterini kaldıracağa benziyor. ama dizinin ilerlemesine yardımcı olur mu bilemem. ön yargılı olmamak gerek.
  1 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • tekirdağın bitmek bilmeyen elektrik kesintisi

  1.
  güya "büyük şehir belediyesi" olan tekirdağ'ın bu yıl her ne hikmetse bitmek tükenmek bilmeyen elektrik ve su kesilmelerine dikkat çekmek istedim. hangi zihniyet pazar günü elektrik ve suyu keser. bu hizmeti artık lüks durumuna düşürdüler bu yıl. ben bir küçüklüğümde bilirdim kesinti bir de bu yıl. yol yapacağım diye esnafı kan ağlattı sayın ekrem eşkinat. köprübaşı mevkini dert yolu yaptı. en kalabalık yeri tek şeride indirdi. aylarca yol çalışmasından dolayı esnaf çok ama çok zor zaman geçirdi. ben de o esnaflardan biriydim ve şu an dükkanı kapattım. kepenk kapatan 51 bin esnaftan biri de benim. içlerinden çoğu da bizim şehirdeki esnaflardır. pazar esnafı da inanın bana çıldırdı artık. en ufak yağmurda sözüme güvenin sel oluyor. 2 dakikalık yağmurda felakete dönüşüyor. kayıtlı 630 esnaf kapalı pazar yeri istiyor ama hala yapım aşamasında bile değil ki kendisi söz vermişti. seçim vaatlerinin boşa çıkmasına alıştık ya nasıl olsa bol keseden sallanıyor. zaten yapılması gereken şeyleri vaat olarak, lüks olarak gören bizler sözlere güvenip oylarımızı bizi temsil edeceklere güvenip teslim ediyoruz. ama yıllaraca belki de hiç karşılığını alamıyoruz.
  2 -1 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • breaking bad den akılda kalanlar

  7.
  stay out my territory

  breaking bad den akılda kalanlar
  3 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • matrix izlemekten sıkılmayan insan

  3.
  matrix demek denizlerin dağlara paralel uzanması demek.
  2 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • smells like ergen spirit

  5.
  şu günlerde sık gördüğüm 9.nesil andaval.
  2 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • moderasyonun fake hesapları

  8.
  hesaplardaki entryleri karşılaştırırsanız, geçenlerde ekşi sözlük'te gündem olan koru hastanesini aklamaya çalışan entryleri de görebilirsiniz.
  5 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • karısını dövüp pislik yediren adam

  1.
  bu insanlık değil. bunun adı şiddet, cahillik değil. merhametsizlik, şerefsizlik, vahşiliktir.

  http://kadinhaberleri.org...karisina-bakin-ne-yapiyor

  edit: valinin devreye girdiği söyleniyor. mehmet şakir şahin. ağrı patnos.

  edit2: büyük ihtimalle çocuğunun bezi. ya sen kaç yaşındasın kardeşim benim he. senin o boncuk boncuk göz yaşına kurban olayım. seni çocuk yaşta gelin yapan zihniyeti sikeyim. kocan olacak herifin insanlığını, haysiyetini, şerefini sikeyim. ya arkadaş izledikçe dayanamıyorum. yazık valla yazık ne diyeyim.

  edit3: eziyet suçundan yakalanmış. ifadesi de şöyle;

  "kaynanam ve kayın babam beni baştan beri istememektedirler. ben gelip görücü usuli ile evlendim. eşimin amcasının oğlu ile ilişkisi varmış. kaç kez telefonda konuşurlarken gördüm. amcasının oğlunun kardeşi bu ilişkinin olduğunu doğruladı. amcasının oğluna, 'biz evlendik aramasan artık iyi olur' dedim. geçimsizlik evlendiğimizden bu yana bu nedenle hep vardı. bu videoyu da amcasının oğlu ile ilişkisi olduğu için ben çektim. eşime videodaki görüntüler gibi bebeğinin pisliği yedirmeye kalktım. videodaki görüntüdeki kişi benim. daha önce de eşime bu nedenden dolayı tokat atmıştım. görüntülerin kayın pederimin eline nasıl geçtiğini bilmiyorum. görüntüler benim telefonumda kayıtlıydı. suçu kabul ediyorum, yaptığımdan dolayı da pişmanım.''
  43 -3 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • nickini bir fotoğrafla anlat

  12.
  nickini bir fotoğrafla anlat
  5 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • ışık hızı aşılabilir mi

  331.
  ışık hızı aşılamaz. hızlanabilmesi için gereken enerjinin maddeye ulaşması gerekir. bu limitte saniyede 300 bin kilometredir. yani dünyadan aya doğru ışık tutarsanız 1.22 saniye sonra ulaşır. çünkü aradaki mesafe 384.500 kilometredir.
  ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • evrenin sonunda ne var

  22.
  cevabını asla öğrenemeyeceğimiz soru. evren ışık hızında genişliyor ve biz asla bu hızı geçemeyiz. ışık hızına ulaşsak bile evren 13.7 milyar yıldır genişliyor.
  8 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • rick and morty

  72.
  3. sezonunu 30 temmuzda yayınlanacığını duyuran dizi.

  i'm pickle rick bitchs.

  https://youtu.be/DeAw6aXHzcY
  3 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • anın görüntüsü

  20619.
  acı biber topladıktan sonra işemeyin. çok fena yanıyor.

  anın görüntüsü
  19 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • katzie

  60.
  büyük ihtimal bir yakınından hesabın şifresini almış ergen. çok yakında silik yer. yazık olan, sürekli bahsettiği 1.nesil hesaba olur.
  1 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • nickini en çok beğendiğiniz yazar

  10.
  plutona da cok ayip oldu
  5 -1 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • ölümsüz tek canlı

  1.
  görseli de atalım.

  ölümsüz tek canlı

  cinsiyetini kendi seçebilen bir varlıktır ayrıca. herhangi bir tehlike sezdiğinde, okyanusun en dibine çekilir ve kendini ilk haline döndürebilir.
  7 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • yazarların en sevdiği film repliği

  6.
  evet tarafından.

  yazarların en sevdiği film repliği
  4 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • balık etli hatunun üzerine limon sıkmak

  5.
  yanına da ufak bir rakı açılır. birlikte kadeh tokuşturulur.
  4 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • balık etli kızlar vs zayıf kızlar

  109.
  (bkz: balık etli hatunun üzerine limon sıkmak)
  1 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • yeni şeyler getiriyorum