• en iyi kas gevşetici ilaç

  1.
  önerilerinizi bu başlık altında yazabilirsiniz sayın suserler. bana krem olanı gerekli, bilen eden varsa yeşillendirebilir.

  edit: muscoflex duo jel geldi. mutlaka bunu denicem.
  ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • küçükken herkesin sarışın olması

  1.
  bir türkiye klasiği. özellikle erkek çocuklarında bu yalan ilk sırada gelir. küçükken sarışın olmayan yoktur. ama cidden ben küçükken sarışındım.
  ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • yoğurt üstündeki kaymak

  1.
  nefret ediyorum bundan. adeta düşmanımmış gibi nefret ediyorum ve sevenler var bunu hayretler içersindeyim. tatmadığım sakatat kalmadı, herkesin tatmaya çekindiği herşeyi (hemen hemen herşeyi) yemiş biri olarak bundan nefret ediyorum abi.
  4 -1 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • don değiştirir gibi nick değiştiren yazar

  1.
  aranızda var böyle yazarlar. nick değiştiremezse yeni hesap alıyorlar.
  2 -1 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • journey to dreams

  1.
  harika ötesi bir belgesel olmuş. 1. bölüm 2. kısım; https://m.youtube.com/watch?v=a_9bCl47nY8+

  daha önceden duymuştun ismini hasan söylemez paylaştığı fotoğrafları falan görüyordum nadir girdiğim facebook'tan. çok ama çok az insanın cesaret edip yapacağı şeyi yapmış. helal olsun.

  inanın soluksuz izleyeceksiniz.
  1 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • tekirdağın bitmek bilmeyen elektrik kesintisi

  1.
  güya "büyük şehir belediyesi" olan tekirdağ'ın bu yıl her ne hikmetse bitmek tükenmek bilmeyen elektrik ve su kesilmelerine dikkat çekmek istedim. hangi zihniyet pazar günü elektrik ve suyu keser. bu hizmeti artık lüks durumuna düşürdüler bu yıl. ben bir küçüklüğümde bilirdim kesinti bir de bu yıl. yol yapacağım diye esnafı kan ağlattı sayın ekrem eşkinat. köprübaşı mevkini dert yolu yaptı. en kalabalık yeri tek şeride indirdi. aylarca yol çalışmasından dolayı esnaf çok ama çok zor zaman geçirdi. ben de o esnaflardan biriydim ve şu an dükkanı kapattım. kepenk kapatan 51 bin esnaftan biri de benim. içlerinden çoğu da bizim şehirdeki esnaflardır. pazar esnafı da inanın bana çıldırdı artık. en ufak yağmurda sözüme güvenin sel oluyor. 2 dakikalık yağmurda felakete dönüşüyor. kayıtlı 630 esnaf kapalı pazar yeri istiyor ama hala yapım aşamasında bile değil ki kendisi söz vermişti. seçim vaatlerinin boşa çıkmasına alıştık ya nasıl olsa bol keseden sallanıyor. zaten yapılması gereken şeyleri vaat olarak, lüks olarak gören bizler sözlere güvenip oylarımızı bizi temsil edeceklere güvenip teslim ediyoruz. ama yıllaraca belki de hiç karşılığını alamıyoruz.
  2 -1 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • karısını dövüp pislik yediren adam

  1.
  bu insanlık değil. bunun adı şiddet, cahillik değil. merhametsizlik, şerefsizlik, vahşiliktir.

  http://kadinhaberleri.org...karisina-bakin-ne-yapiyor

  edit: valinin devreye girdiği söyleniyor. mehmet şakir şahin. ağrı patnos.

  edit2: büyük ihtimalle çocuğunun bezi. ya sen kaç yaşındasın kardeşim benim he. senin o boncuk boncuk göz yaşına kurban olayım. seni çocuk yaşta gelin yapan zihniyeti sikeyim. kocan olacak herifin insanlığını, haysiyetini, şerefini sikeyim. ya arkadaş izledikçe dayanamıyorum. yazık valla yazık ne diyeyim.

  edit3: eziyet suçundan yakalanmış. ifadesi de şöyle;

  "kaynanam ve kayın babam beni baştan beri istememektedirler. ben gelip görücü usuli ile evlendim. eşimin amcasının oğlu ile ilişkisi varmış. kaç kez telefonda konuşurlarken gördüm. amcasının oğlunun kardeşi bu ilişkinin olduğunu doğruladı. amcasının oğluna, 'biz evlendik aramasan artık iyi olur' dedim. geçimsizlik evlendiğimizden bu yana bu nedenle hep vardı. bu videoyu da amcasının oğlu ile ilişkisi olduğu için ben çektim. eşime videodaki görüntüler gibi bebeğinin pisliği yedirmeye kalktım. videodaki görüntüdeki kişi benim. daha önce de eşime bu nedenden dolayı tokat atmıştım. görüntülerin kayın pederimin eline nasıl geçtiğini bilmiyorum. görüntüler benim telefonumda kayıtlıydı. suçu kabul ediyorum, yaptığımdan dolayı da pişmanım.''
  43 -3 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • 3000 liraya kaş aldırmak

  1.
  çok sayın ebru gündeş hanımefendinin yaptırdığıdır.

  ben o paraya götümdeki kılların hepsini tek tek cımbızla aldırabilirim.

  https://mobile.twitter.co...status/877999261136203776
  6 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • regl olan kız siniri

  1.
  tam olarak böyledir.

  regl olan kız siniri
  11 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • kuş işte

  1.
  bir adet regal reklamı.

  https://m.youtube.com/watch?v=tlRjSWdIkQ4+

  eskilerden
  2 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • türk edebiyatının en iyi 100 romanı

  1.
  hakan günday'ı göremeseydim üzülürdüm. kinyas ve kayra baya başarılı bir kitap.
  5 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 • yeni şeyler getiriyorum